Archiwa

Miesięczne archiwum: Październik 2014

Srebrny medal wychowanków GOKF w Długodystansowych Mistrzostwach Polski w Wyścigach Łodzi Smoczych.

12280_414675225271992_1353562234_n[1]W sobotę 27 września odbyły się w okolicach mostu wantowego w Gdańsku Długodystansowe Mistrzostwa Polski w Wyścigach Łodzi Smoczych. Nasi wychowankowie w kategorii JUNIOR OPEN 3400 metrów zajęli drugie miejsce zdobywając tytuł Wicemistrzów Polski. Nasza drużyna w porównaniu z tą, kiedy to w czerwcu tego roku zdobyła dwa złote medale na krótkich dystansach, została mocno odmłodzona. Stało się tak w wyniku przypadkowych kontuzji naszych czołowych zawodników nabytych podczas letniego wypoczynku oraz na lekcji W-F. Niektórych z kolei dotychczasowe sukcesy chyba przerosły i nie podjęli trudu długotrwałych przygotowań. Czytaj cały artykuł