Archiwa

Miesięczne archiwum: Lipiec 2015

WIELKI SUKCES!!!!Mamy srebro na Mistrzostwach Europy Juniorów!!!!!Weronika Błażek wychowanka MMKS została wicemistrzynią Europy w biegu sztafetowym 4x100m!!!!!

292273Wychowanka GOKF-lekkoatletka Weronika Błażek została Wicemistrzynią Europy Juniorów w biegu rozstawnym 4x100m!!!Zawody odbyły się w Eskilstunie(Szwecja)
Polki wywalczyły II miejsce z wynikiem 45,28 ustępując tylko Brytyjkom. Brawo dla Weroniki i jej trenera!!!

Wielki sukces zawodniczki MMKS Gdańsk na Mistrzostwach Świata Juniorów Młodszych!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

20150212_151740

Wielki sukces zawodniczki MMKS Gdańsk!!!!X miejsce na Mistrzostwach Świata Juniorów Młodszych w pchnięciu kulą!!!
Zawodniczka MMKS GDAŃSK Nikola Sułek 10 zawodniczką IAAF World Youth Championships Cali 2015 z wynikiem 16,17 . GRATULACJE DLA TRENERA -Krzysztofa Skalskiego!!!

Lekkoatletki GOKF/MMKS będą reprezentowały Polskę na Mistrzostwa Świata Juniorów Młodszych i Mistrzostwa Europy Juniorów!!!!

wera  i nikolaDwie gdańszczanki -wychowanki GOKF/MMKS -Weronika Błażek i Nikola Sułek będą reprezentowały Polskę na imprezach międzynarodowych!!!

Weronika Błażek na Mistrzostwach Europy Juniorów w Szwecji będzie biegała indywidualnie na 100m i sztafecie 4x100m, a Nikola Sułek na Mistrzostwach Świata Juniorów Młodszych w Columbi będzie pchała kulą.

Brawo dla zawodniczek i ich trenerów, trzymamy kciuki!!!

Podsumowanie Roku Szkolnego 2014/2015- Sekcji Lekkoatletycznej MMKS/GOKF

11417307_793002597487038_316486872_nSEZON ZIMOWY/HALOWY

Sezon halowy już dawno za nami, w którym zdobyliśmy 2 medale na Halowych Mistrzostwach Polski Juniorów i Juniorów Młodszych. Zawody odbyły się w Toruniu a Nasze medalistki to  Karolina Gesek-II m w biegu na 400 m  i Nikola Sułek ,która zdobyła III m w pchnięciu kulą. Pozostali wyróżniający się zawodnicy to: Czytaj cały artykuł