aaaaaW tym roku  sekcje sportowe piłki siatkowej i lekkoatletyki MMKS zorganizowały obóz, w którym uczestniczyło 100 wychowanków. Warunki do trenowania były rewelacyjne. Do naszej dyspozycji  były:  basen, sala gimnastyczna, siłownia, stadion żużlowy 300m oraz boiska-orliki do gier zespołowych.

Wspólne treningi to też fajna zabawa przekonali się o tym nie tylko nasi wychowankowie, ale także trenerzy rozgrywając kilka meczy w różnych grach zespołowych. Mecze były bardzo zacięte ale wynik nie był ważny  liczyła się dobra zabawa.

Niemałą atrakcją był wyjazd do Berlina gdzie zwiedzaliśmy bramę brandenburską, mur berliński, pomnik holokaustu, most dziewic, kościół Jadwigi oraz inne ciekawe miejsca związane z historią Berlina.

W Szczecinie zwiedziliśmy  bunkry przeciwlotnicze i jaskinię nietoperzy oraz wialiśmy jezioro  szmaragdowe powstałe po dawnej kopalni wapienia.

Na koniec obozu nauczyciele  zorganizowali Chrzest sportowy dla młodych adeptów lekkiej atletki i siatkówki. Wrażenia były nie z tej ziemi!!!

Nadrzędnym celem obozu  było przygotowanie do zawodów, które już niebawem przed nami. Kadra obozowa: trenerzy/nauczyciele GOKF w 100 procentach zrealizowali program obozowy i założenia treningowe.