Dobra zabawa, wycieczki na okoliczne szczyty, przepiekane widoki gór, treningi na hali sportowej… tego mogli doświadczyć uczestnicy feryjnego obozu rekreacyjno-sportowego organizowanego przez Gdański Ośrodek Kultury Fizycznej i Młodzieżowy Międzyszkolny Klub Sportowy Gdańsk. W tym roku byliśmy w Zakopanem w dniach 17.02-24.02.2013r. Warunki mieszkaniowe były rewelacyjne- ośrodek DW PALACE w którym mieszkaliśmy leży w Centrum Zakopanego. Na terenie ośrodka, są aż 3 sale gimnastyczne, sauna, siłownia. Codzienne chodziliśmy na wycieczki, basen, byliśmy tez na łyżwach co drugi dzień na siłowni i saunie.

Pierwsza wycieczka na Hale Gąsienicową dała wszystkim się we znaki, druga na Gubałówkę była już nieco lżejsza, ale to nie przeszkodziło żeby zawodnicy poczuli ból w nogach. Trzecia wycieczka była już tylko formalnością i przyjemnością ponieważ weszliśmy na Dużą Krokiew i mogliśmy podziwiać Zakopane z samej góry.

 Najbardziej podobały mi się poranne rozruchy –musieliśmy wstawać przed śniadaniem było  ciężko było, ale po rozruchu jakbym dostawał nowej energii na cały dzień!!!- uczestnik

 Szkoda że już się rozstajemy bo naprawdę na obozie była fajna atmosfera trenowaliśmy mocno, a obsługa obozu stanęła na wysokości zadania -podsumowali wyjazd wychowankowie.