W sobotę w Tczewie odbyły się mistrzostwa okręgu w biegach przełajowych. Bardzo udane występy zanotowali nasi biegacze. O podium „otarł się” Mateusz Gajos który zajął 4 mce wśród młodzików na 2 km, w tym samym biegu bardzo dobrze zaprezentował się Dominik Glebow który zajął  9 mce. Bardzo dobrze spisał się Jakub Kozak który w biegu juniorów młodszych zajął 12 mce na 3 km. Jest to dobry prognostyk przed zbliżającymi się najważniejszymi biegami przełajowymi, gdzie młodzicy(Mateusz Gajos ,Dominik Glebow) będą walczy o medale rangi międzywojewódzkiej w Człuchowie 9.03, natomiast Kuba Kozak oraz Przemek Zieńczuk za dwa tygodnie będą reprezentować barw klubu w Mistrzostwach Polski Juniorów w Kwidzyniu. W pierwszej piętnastce znalazł się również Patryk Tanaś. W biegu dzieci starszych zajął on bardzo wysokie 5 mce na 1,5km W zawodach startowali również: Ola Dudij , Natalia Nagrabska, Agata Kosel, Paulina Bojanowska,Dancewicz Daniel, Kubara Kacper, Smętek Łukasz