HISTORIA

Mamy nowy klub!!! Swoją działalność rozpoczął:

 

MŁODZIEŻOWY MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY GDAŃSK!!!

 

Dnia 10.03.2010r. swoją działalność rozpoczął  MŁODZIEŻOWY MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY GDAŃSK!!!.

Ustalenie nazwy klubu i przyjęcie nowego statutu to dwie najważniejsze uchwały jakie zostały podjęte na walnym zgromadzeniu.

Nowy klub, który będzie działał przy Gdańskim Ośrodku Kultury Fizycznej stwarza większe możliwości organizacyjne, szkoleniowe i finansowe, które powinny zaowocować podniesieniem poziomu sportu młodzieżowego w Gdańsku. Najważniejszym priorytetem MMKS GDAŃSK jest rozbudowa i przyłączenie nowych sekcji sportowych. Jak wiadomo, każdy początek jest trudny – będziemy wykorzystać to, co już w ośrodku istnieje (zaplecze sportowe, kadra), ale potrzebujemy wsparcia. Plany związane z nowym klubem są ambitne. Klub na dzień dzisiejszy zrzesza 6 sekcji sportowych: lekkoatletyczną, pływania synchronicznego, piłki siatkowej, badmintona, cheerleaders, smocze łodzie i chcemy mieć ich więcej- informuje zarząd klubu.  Należy pamiętać, że nowy klub powstał przy wydatnej pomocy Dyrektora Gdańskiego Ośrodka Kultury Fizycznej Jacka Sawickiego.

 

Walne Zgromadzenie Delegatów, w którym uczestniczyli działacze sportowi, sympatycy, rodzice, trenerzy dyrektorzy i wicedyrektorzy gdańskich szkól podjęło również uchwałę o  wyborze pierwszego zarząd klubu. Prezesem zarządu został Dariusz Adamczyk, koordynator, lider zespołu sportu w Gdańskim Ośrodku Kultury Fizycznej. Wiceprezesem zaś została dyrektor Gimnazjum nr 2 w Gdańsku Małgorzata Perzyna.

 

Skład Zarządu Klubu.

 

 1. Dariusz Adamczyk –Prezes
 2. Małgorzata Perzyna- V-ce Prezes
 3. Michał Wojnowski-Sekretarz
 4. Małgorzata Wachnik- Skarbnik
 5. Krzysztofa Święcicka- Członek Zarządu
 6. Anita Zelant- Członek Zarządu
 7. Alicja Płonka- Członek Zarządu
 8. Iwona Wygnał- Członek Zarządu
 9. Andrzej Bocian- Członek Zarządu
 10. Krzysztof Krystecki- Członek Zarządu
 11. Rafał Kasprów- Członek Zarządu

Myślimy, że wsparcie miasta i sponsorów rozwinie sport młodzieżowy w Gdańsku. Dlatego też przyjmiemy każdą pomoc od firm, instytucji i osób prywatnych w zamian za reklamę na zawodach i naszych stronach internetowych – informują założyciele klubu.

Tym samym na sportowej mapie Gdańska przybył nowy klub sportowy. Zawodnikom klubu życzymy sukcesów sportowych, opiekunom satysfakcji z pracy z młodzieżą, a Zarządowi i Prezesowi spełnienia sportowych oczekiwań.