Gdańsk biega” w tym roku ruszył w niedziele 4 listopada. Podczas imprezy nie mierzy się czasu, nie ma miejsc na podium, a jest satysfakcja i nagrody. Liczy się sam udział, a nie wynik. Idea „run for fun”

Nasza sekcja  stawiła się na biegu wraz z trenerami Krzysztofem Skalskim i Dariuszem Adamczykiem. Jakub Bruss, Kasia Pietras, Dorian Tuodziecki, Mateusz Gajos, Głogowska Kinga, Przemysław Zieńczuk, Glebow Dominik, Piotr Glinkowski, Aleksandra Dudnij, Natalia Klimczak, Julia Bystra, Katarzyna Rink  to nasi zawodnicy, którzy wyznają zasadę biegam bo lubię!!!

Jesteśmy na tej imprezie już drugi raz jest naprawdę dużo biegaczy. Jak mówi trener liczy się sama idea biegania i są tu moi koledzy z którymi dziś pobiegnę, ale bardziej rekreacyjnie- powiedział jeden z zawodników MMKS.

W tym roku w imprezie promującej zdrowy tryb życia wzięło udział  ok. 4700 osób. Wśród uczestników można było dojrzeć także wielu znanych sportowców, m.in. Iwonę Guzowską, Adama Korola, Radosława Dudycza ,Tomasza Czubaka czy samego prowadzącego imprezę Pawła Januszewskiego. Każdy mógł sobie wybrać dystans – 3 lub 6 km. My pobiegliśmy 6 km!!!

BRAWA ZA UDZIAŁ -ZAPRASZAMY ZA ROK